Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skarga](Nie ogarniam) Jak to jest z tym..


Gość Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok czepie się tego :

 

traktujcie go równo ,to zobaczymy,czy będzie się cieszył. z resztą , nie chodzi tylko o samego Baksia. chodzi o całą ekipę.

 

No tak.

Walić akcje z Baxiem.

(Znaczy omijam to w tym temacie)

 

Chodzi mi bardziej oto.

Taki Zkumeku znikomo dostał kida ok , a teraz na jego forum ma Admina oO

A mój kumpel miał Gm'a na innym forum i go degradowali tutaj na MPC.

Chociaż więcej robił.

 

/dafuq?

 

Wytłumacz mi ktoś...

Jak to jest z tym...

Przecież , inne forum to inne forum.

A nie.

Opublikowano

Ja także nie ogarniam tej całej polityki tutaj. To są realia mpc.

A co do zkumeku to nie będę się wypowiadał, bo to nie ma sensu, ma plecy, ma władzę, tyle.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano
Owszem inne forum

A kokosz prowadzi hmm.. ?

Nie ;D

Więc inne forum , ten fakt się liczy.

Opublikowano

Dacie juz spokoj sb z tym?

Cos mowila Wredna na ten temat -,-

 

Co się czepiasz. Ktoś chce wyjaśnień a takowe mu się należą...

Opublikowano

Kolejna skarga na mnie? Proszę Was. Najpierw dowiedzcie się wszystkiego, potem piszcie takie tematy. Sprawa będzie wyjaśniana z administratorami. Nie musicie uświadamiać mi na czym stoję, bo wiem doskonale.

 

Nie będę wszystkiego wyjawniał na forum publicznym.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Komercyjne teamy, i ukryty regulamin.

Pff...

 

@Up nie czepiam się Cb.

Opublikowano

W takim razie Maxiu zapraszam Cie na rozmowę na pw, jeżeli masz jakieś zastrzeżenia.

Postaram się wszystko wyjaśnić.

Co do sprawy z Baksiem, proszę na chwile obecną jej nie poruszać. Czekamy na wypowiedź administracji.

Opublikowano

Max, znów nie ogarniasz?

Nie ma żadnych ukrytych regulaminów itd, to tylko je Wy tworzycie w wyobraźni.

 

Hmm, dzień po zostaniu globalem była na mnie skarga z powodu, że jestem częścią teamu w projekcie prywatnego servera silkroad i że na tamtym forum mam admina. I co z tego? Otóż, te forum nie jest konkurencją dla mpc.

Było wielokrotnie mówione, wystarczy napisać pw do kokosza albo do kogoś z Globali/Administracji i się zapytać czy dane forum będzie konkurencją dla mpc.

 

Doszły do mnie słuchy o sprawie Baksia, tak więc pozwólcie, że skomentuję to.

Rozmawiamy w tej sprawie z Administracją. Globale i tak nie mają ACP, a również chcemy wyjaśnić zaistniałą sytuację, żeby nie powtórzyć tego samego błędu w przyszłości.

 

Dziękuję, że ktoś chciał to w ogóle przeczytać.

1334497071-U17330.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...